نمایش جزییات خبر
کشمیری در پردیس سینمایی گرگان مطرح کرد؛
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹

سینما بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم انسانی و اخلاقی است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان، گفت: سینما بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم است.
سینما بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم انسانی و اخلاقی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری در آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان گلستان که در تاریخ دوشنبه 21 بهمن ماه در پردیس سینمایی کاپری برپا شد، ضمن قدردانی از کلیه عوامل برپایی این رویداد هنری، گفت: امسال شاهد استقبال پرشور سینما دوستان بودیم و رکورد حضور تماشاگران شکسته شد.

وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای اکران فیلم «روز صفر» در استان گلستان، افزود: به خواست مردم و مسئولان استان، امشب فیلم «روز صفر» اکران شد.

کشمیری با اشاره به اینکه برای اکران فیلم ها در جشنواه فجر استان ها از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان به تهیه کنندگان فیلم ها پرداخت شده است، افزود: این توجه وزارت و سازمان سینمایی جای تشکر و تقدیر دارد که فضایی را در استان ها فراهم کرده اند که مردم سایر نقاط کشور هم به صورت همزمان فیلم های فجر را به تماشا بنشینند.

وی ادامه داد: امیدواریم از همه هنرها به ویژه هنر هفتم، مردم عزیز حمایت کنند و با  حضور و خرید بلیط در طول سال از این کالای ارزشمند فرهنگی و هنری بهره مند شوند .

کشمیری اظهار کرد: سینما هنر جادویی و جذاب که در جهان امروز در شمار پرمخاطب ترین هنرها  و نگاه ها و دل ها و ذهن ها را متوجه خود کرده است و بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم به شمار می آید و مفاهیم والای انسانی متعددی را به مخاطبان شیدای خود منتقل می کند.

وی با اشاره به برخی فعالیت های عمرانی و زیر ساختی در حال انجام در استان و نیز افق های پیش بینی شده برای سینمای استان، اظهار کرد: امروزه سینمای نجیب و باشکوه، خدامحور، انسان دوست ما دارد در جهان می درخشد.

کشمیری در خاتمه، اظهار کرد: از همه شما دعوت می کنم تا در راهپیمایی 22 بهمن که آیین یادبود شهدا و امام شهدای انقلاب اسلامی و گرامیداشت همه جانفشانی های فرزندان انقلاب به ویژه سپهبد جا قاسم سلیمانی، نماد مقاومت اسلامی است، شرکت گسترده و پر شور داشته باشید.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید