نمایش جزییات خبر
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۱۱

در آستانه چهل و یکمین سالرزو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانیه ای صادر کرد

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه چهل و یکمین سالرزو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانیه ای صادر کرد.
در آستانه چهل و یکمین سالرزو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانیه ای صادر کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«انقلاب اسلامی ایران در چهل و یکمین سالروز پیروزی، مقتدر و سربلند، تکیه گاه و نقطه امیدبخش مظلومان و ستمدیدگان جهان است.

مقاومت بی نظیر و مثال زدنی نظام جمهوری اسلامی که بنیانگذار فقید آن حضرت امام خمینی (ره)، استقلال و نفی سلطه استعمارگران و مستکبران را هدف غایی آن می دانست، اکنون به رهبری مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، سرافراز و استوار در مسیر پیشرفت و تعالی کشور گام برمی دارد.

22 بهمن امسال در آستانه اربعین سردار شهید اسلام و ایران، سپهبد حاج قاسم سلیمانی است. او که درس ایستادگی، مقاومت، ولایت پذیری و اتکال به خدای متعال به ما آموخت و ثمره خون پاکش وحدت و انسجام ملت ایران و تحکیم پایه های مقاومت مردم در برابر زورگویان و متجاوزان به این خاک پرگهر شد.

حضور منسجم و یکپارچه آحاد مردم ایران در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی پیام قاطع و فریاد بلند عزتمندی و همبستگی ایرانیان در انتقام سخت از کسانی است که چشم طمع به این مرز و بوم دارند.

اهالی فرهنگ، هنر و رسانه ضمن دعوت به شرکت در راهپیمایی مردمی 22 بهمن، همگام با اقشار مختلف مردم، حضور حداکثری و وحدت بخش مردم این سرزمین در مقاطع حساس و پایبندی خود به اصول بنیادین انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به رخ خواهند کشید.»

 خبرنگار: زهرا غلامعلی‌زاده

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید