نمایش جزییات خبر
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۷

همایش تبین گام دوم انقلاب با رویکرد رسالت جامعه فرهنگی هنری و قرآنی در اسکو برگزار میشود

همایش تبین گام دوم انقلاب با رویکرد رسالت جامعه فرهنگی هنری و قرآنی دوشنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۸ساعت ۱۰صبح در مجتمع فرهنگی هنری شهرستان اسکو برگزار می‌گردد .
همایش تبین گام دوم انقلاب با رویکرد رسالت جامعه فرهنگی هنری و قرآنی در اسکو برگزار میشود

حجه‌الاسلام مرادپور امام جمعه شهرستان اسکو در جلسه هماهنگی برگزاری همایش تبین گام دوم انقلاب اسلامی و رسالت جامعه فرهنگی هنری و قرانی  با اشاره به گذشت یک سال از صدور بیانیه‌ی گام دوم انقلاب اظهار داشت: این بیانیه که می‌توان از آن تحت عنوان مانیفیست انقلاب اسلامی نام برد را به دو بخش تقسیم کرد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در بخش اول نگاهی به گذشته و آن‌چه در گذشته روی داده انداخته است که در این خصوص باید گذشته را مورد تحلیل و ارزیابی قرار داده و با مشخص کردن نقاط قوت و ضعف نگاه به آینده را تقویت کرد. در نگاه به آینده نیز ضرورت دارد اقدامات موثری برای تحقیق منویات رهبری در این خصوص برداشته شود که ضرورت دارد مهد قرآن اسکو، جامعه القرآن و موسسات قرانی شهرستان در این زمینه پیشگام باشند.

 وی با بیان این که برگزاری موفقیت‌آمیز آزمون قرآنی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته‌ی گذشته اقدام شایسته‌ای در این راستا می‌باشد، خواهان توجه جدی به رشد و توسعه‌‌ی نگاه قرآنی به مسائل و مشکلات جامعه شد. وی در پایان خواستار مشارکت جدی همه‌ی دستگاه‌ها در تحقق بیانیه‌ی گام دوم انقلاب شد. 

محمد علی قلی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان از برگزاری این همایش در روز دوشنبه ۲۱بهمن ماه ساعت۱۰ صبح  با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی و سخنرانی امام جمعه شهرستان اسکو بصورت دو پنل تخصصی خبر داده و افزود: رسالت جامعه فرهنگی هنری و قرانی با توجه به تاثیر این قشر در جامعه بسیار مهم بوده و زبان هنر میتواند گره گشایی بسیاری از مشکلات جامعه باشد.

قابل ذکر است همایش تبین گام دوم انقلاب با رویکرد رسالت جامعه فرهنگی هنری و قرآنی با همت شورای فرهنگ عمومی شهرستان برگزار میگردد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید