نمایش جزییات خبر
معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس؛
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰

تعامل بین دستگاهی در اجرای برنامه های ترویجی نتیجه بخش بود

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز ضمن تبریک این مهم به اهالی شیراز گفت: عامل تحقق این موفقیت، فارغ از بحث مستندات و گزارش هایی که به درستی نگاشته شده بود، تعامل بین دستگاهی در اجرای برنامه های ترویجی بود، چرا که در سال های گذشته هم کم و بیش همین برنامه ها اجرا می شد.
تعامل بین دستگاهی در اجرای  برنامه های ترویجی نتیجه بخش بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، مهدی امیدبخش، گفت: عدم درک صحیح مدیران فرهنگی دستگاه های مختلف از ایجاد تعامل و جامه عمل پوشیدن به طرح ها در تمامی حوزه ها مانند صنعت، کشاورزی، جامعه دانشگاهی و حتی اصناف، باعث شد تا در سال گذشته و سال های پیش از آن به این مهم دست پیدا نکنیم.

امیدبخش با بیان این که در سال جاری دستگاه های مورد اشاره نقش خود را به خوبی ایفا کردند، اظهار داشت: اجرای درست برنامه های پیش بینی شده در بخشهای مختلف و ضمانت اجرایی در اجرای طرح ها با عقد تفاهم نامه و مستندات قانونی باعث شد تا مسیر کسب موفقیت هموارتر شود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از گزینه های مهم گزارش ارایه شده امسال را توجه به افق پیش رو -بعد از کسب عنوان پایتختی- عنوان کرد و ادامه داد: در اینجا ضرورت دارد به اهمیت حضور مدیران ارشد دستگاه های اجرایی، فرهنگی و غیر فرهنگی خصوصاً شهرداری شیراز، شورای اسلامی این شهر و دیگران کنار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه و این حضور  با راه اندازی کارگروه و یا تشکیل شورای سیاستگذاری با حضور نمایندگان دستگاه ها بیش از پیش تقویت شود.

امیدبخش پایتختی یک ساله کتاب ایران را فرصتی برای تقویت حوزه نشر و کتاب عنوان کرد و ادامه داد: با مشوق های حمایتی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می توان حوزه نشر و کتاب را  در تمامی جوانب تقویت کرد و این مهم دور از دسترس نخواهد بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: تعامل بین دستگاهی در اجرای برنامه های ترویجی نتیجه بخش بود
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید