نمایش جزییات خبر
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۱

برگزاری نشست معاون هنری اداره کل بوشهر با گروه های حاضر در جشنواره موسیقی فجر

ظهر امروز نشست هم اندیشی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با گروه های حاضر در جشنواره موسیقی فجر برگزار شد.
برگزاری نشست معاون هنری اداره کل بوشهر با گروه های حاضر در جشنواره موسیقی فجر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، محمدحسین زندویان در این نشست گفت: برگزاری جشنواره های هنری فجر در تمام حوزه ها یک رویداد ویژه برای هنرمندان است.

وی افزود: برگزاری جشنواره هزینه های زیادی دارد اما با توجه به کمبود بودجه‌ جشنواره موسیقی با کیفیت و مشارکت هنرمندان در استان برگزار می شود.

زندویان بیان کرد: این جشنواره علاوه بر ترغیب جوانان به فعالیت بیشتر در عرصه موسیقی، باعث ارتقاء این هنر از استان در سطح ملی و بین المللی می شود.

وی اظهار داشت: اعضاء جدید انجمن موسیقی برنامه های موثری را برنامه ریزی کرده که انتظار است گروه های موسیقی جهت ارتقاء فرهنگ و هنر با انجمن همکاری لازم داشته باشند.

زندویان عنوان کرد: هنرمندان موسیقی استان دارای ظرفیت های بالایی هستند که همواره توانسته اند نام و جایگاه موسیقی اصیل بوشهری را در جامعه معرفی کنند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره موسیقی فجر برای نخستین بار است در استان برگزار می شود، افزود: قطعا برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها برای نخستین بار با کاستی هایی مواجه می شود که این نشست در راستای به حداقل رساندن مشکلات می باشد.

زندویان خاطرنشان کرد: حمایت از هنرمندان موسیقی استان، معرفی توانمندی های گروه های محلی بوشهری و هدف اصلی از برگزاری این جشنواره است.

حماسه حق پرست رئیس انجمن موسیقی استان نیز به بیان گزارشی از فعالیت های انجام شده جهت برگزاری جشنواره و قوانین و مقررات پرداخت.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر از 24 تا 30 ماه جاری با حضور 11 گروه موسیقی استان همزمان با پایتخت کشور در بوشهر برگزار خواهد شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: برگزاری نشست معاون هنری اداره کل بوشهر با گروه های حاضر در جشنواره موسیقی فجر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید