نمایش جزییات خبر
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲

در حکمی جداگانه معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم معرفی شد

در حکمی جداگانه با حکم رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، مرتضی خدمتکار به سمت معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شد.
در حکمی جداگانه معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم معرفی شد

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکترعبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در حکمی جداگانه آقای مرتضی خدمتکار را به سمت معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب کرد.

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَهٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ

                                                                           (الااسراء، ۸۲)

 

 

برادر ارجمند  جناب آقای    مرتضی خدمتکار

 

نظر به تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و ضرورت برنامه‌ریزی و تلاش جدی برای برگزاری شایسته بزرگ‌ترین رویداد قرآنی کشور، به موجب این حکم، شما را به سمت «معاون اجرایی» بیست و هشتمین  نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم منصوب می‌کنم.

امید است با تکیه بر الطاف و امدادهای الهی و در سایه عنایات اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) بر اساس سیاست­های ابلاغی و با هماهنگی کامل سایر ارکان و بخش­های نمایشگاه، نهایت کوشش خود را برای بهره­ گیری از این فرصت ارزشمند به کار گیرید و با ارائه طرح‌هایی نوآورانه، بهره‌گیری از ظرفیت‌های ملی مرتبط و پیگیری و تدبیر لازم، نقشی مؤثر در ارتقای کمّی و کیفی این دوره از نمایشگاه داشته باشید.

 

عبدالهادی فقهی­زاده

معاون وزیر

و رئیس  بیست و هشتیمن   نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید