نمایش جزییات خبر
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند خبر داد:
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۲۵

حضور هشت گروه موسیقی جشنواره فجر در منطقه آزاد اروند

حضور هشت گروه موسیقی جشنواره فجر در منطقه آزاد اروند
رضا مردانی به حضور گروه‌های موسیقی از شهرهای تهران، شیراز، آمل، اهواز، آبادان، خرمشهر، بهبهان، رامهرمز در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر اروند اشاره کرد و بیان داشت: گروه موسیقی محلی به زبان عربی، بختیاری و محلی جنوبی کوبکا و گروه سنتی آمین محلی و سنتی در این جشنواره برنامه اجرا می‌کنند.
حضور هشت گروه موسیقی جشنواره فجر در منطقه آزاد اروند


به گزارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند ،رضا مردانی در آیین رونمایی از پوستر جشنواره موسیقی فجر در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: همزمان با جشنواره سراسری موسیقی فجر چهار گروه موسیقی استانی و محلی و چهار گروه ملی در مجتمع فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند به اجرای برنامه می پردازند.

مردانی به حضور گروه‌های موسیقی از شهرهای تهران، شیراز، آمل، اهواز، آبادان، خرمشهر، بهبهان، رامهرمز در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر اروند اشاره کرد و بیان داشت: گروه موسیقی محلی به زبان عربی، بختیاری و محلی جنوبی کوبکا و گروه سنتی آمین محلی و سنتی در این جشنواره برنامه اجرا می‌کنند.

وی از  توزیع سه هزار بلیت رایگان بین مردم شهرهای آبادان و خرمشهر برای شرکت در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر خبر داد و افزود:بلیت‌های رایگان بین کارکنان ادارات و مراکز فرهنگی و هنری و عموم مردم توزیع می‌شوند.

در پایان این نشست از پوستر سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر رونمایی شد.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در ۱۰ استان و منطقه آزاد اروند از ۲۴ بهمن تا ۳۰ بهمن ماه برگزار می‌شود.

پایان پیام./

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند
اشتراک در
کلیدواژه ها: منطقه آزاد اروند,رضا مردانی, رونمایی, پوستر ,جشنواره موسیقی فجر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید