نمایش جزییات خبر
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹

ترویج سیره شهداء از ضروریات جامعه است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: ترویج فرهنگ و سیره شهداء از ضروریات جامعه است.
ترویج سیره شهداء از ضروریات جامعه است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور در آیین غبارروبی قبور شهداء بیان کرد: دهه فجر برگ زرینی در تاریخ جهان اسلام است که تا ابد بر پهنای جهان هستی خواهد درخشید.

وی اظهار داشت: شهیدان پرچم دار قله های رفیع عزت، شرف، غیرت، ایثار و مقاومت این سرزمین هستند.

کرمپور با اشاره به اینکه آزادگان، جانبازان و شهداء سرمایه های اجتماعی کشور هستند، افزود: امروزه امنیت، آرامش و آسایش کشور مدیون خون این بزرگواران هستیم که تا پای جان از کشور و نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.

کرمپور ترویج سیره شهداء را از ضروریات جامعه دانست و عنوان کرد: تداوم راه شهداء در گرو گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است و همگان باید به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: هر کار و اقدامی در جهت رفع مشکلات خانواده های این عزیزان انجام دهیم جبران‌کننده فداکاری آزادگان، جانبازان و شهیدان نخواهد شد.

قرائت زیارت عاشورا، رونمایی از نقاشی آنیتا حیدری و فائزه زجاجی در ارتباط با سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و مداحی از دیگر برنامه‌های این آیین بود.

در ادامه کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ضمن اهدا شاخه گل و نثار فاتحه، با شهیدان در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: ترویج سیره شهداء از ضروریات جامعه است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید