نمایش جزییات خبر
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶

جدول اجرای گروه های موسیقی در جشنواره فجر بوشهر منتشر شد

جدول اجرای گروه های موسقی در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر بوشهر منتشر شد.
جدول اجرای گروه های موسیقی در جشنواره فجر بوشهر منتشر شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر طی مدت 6 روز با حضور 11  گروه موسیقی از بوشهر در بخش‌های محلی و پاپ برگزار می شود.

فاطمه کرمپور بیان کرد: گروه های حاضر در جشنواره از تاریخ 24 بهمن ماه در سالن مجتمع فرهنگی هنری بوشهر در دو سانس 18:30 و 20:30 به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

وی اظهار داشت: «زریاب»، «شیلو»، «هیرون»، «نوای دشتی»، «یا»، «شالو»، «راشن»، «کوگانا»، «فلامور»، «نی نوا» و «شبدیز» به ترتیب به مدیر مسئولی عماد پوستینی، امید سیما، نوذر سعادت پور، عطاالله حسینی، حسین رئیسی، عبدالله مقاتلی، حبیب روشن روان، رحیم پوردرخش، حسن عامری، علی احمدی و محسن حیدریه گروه های حاضر در این جشنواره هستند.

کرمپور عنوان کرد: گروه های زریاب ساعت 18:30 و شیلو ساعت 20:30 در اولین روز و گروه های هیرون ساعت 18:30 و نی نوا ساعت 20:30 در دومین روز از جشنواره به هنرنمایی می‌پردازند.

وی اضافه کرد: گروه های نوای دشتی ساعت 18:30 و یا ساعت 20:30 در روز سوم و گروه شالو ساعت 18:30 در چهارمین روز جشنواره به روی صحنه خواهند رفت.

کرمپور ادامه داد: در روز پنجم نیز گروه های راشن ساعت 18:30 و کوگانا 20:30 و روز ششم گروه شبدیز ساعت 18:30 و فلامور ساعت 20:30 به اجرا خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با حضور مسئولین کشوری و استانی ساعت 18:30 روز 30 بهمن ماه در سالن مجتمع فرهنگی هنری بوشهر برگزار می‌شود.

کرمپور یادآور شد: علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه BELITBOX.COM بلیت‌های مورد نظر خود را تهیه کنند.

وی افزود: نشست های تخصصی موسیقی و تقدیر از پیشکسوتان این حوزه از دیگر برنامه های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر می باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: جشنواره موسیقی فجر مهمترین و بزرگترین رویداد موسیقیایی ایران است که برای نخستین بار و به شکلی جدی با برنامه ای منسجم برای سال های آینده در بوشهر برگزار می شود.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر از 24 تا 30 بهمن ماه همزمان با پایتخت کشور در بوشهر برگزار خواهد شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: جدول اجرای گروه های موسیقی در جشنواره فجر بوشهر منتشر شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید