نمایش جزییات خبر
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۳۳

«اکسپوی آثار هنری» محلی برای نمایش خلاقیت‌های هنرمندان است

مدیرعامل مجموعه تجاری و فرهنگی لاله پارک تبریز گفت: «اکسپوی آثار هنری» محلی برای نمایش خلاقیت‌های هنرمندان است.
«اکسپوی آثار هنری» محلی برای نمایش خلاقیت‌های هنرمندان است

"حسین جداری" مدیرعامل مجموعه تجاری و فرهنگی لاله پارک تبریز در نشست مطبوعاتی آرت اکسپوی تبریز، با بیان اینکه «اکسپوی آثار هنری» محلی برای نمایش خلاقیت‌های هنرمندان است، افزود: طی سه سال متوالی در کنار موسسه شمس تبریزی برای برپایی این نمایشگاه بسترسازی کرده‌ایم، چرا که برپایی این نمایشگاه، یک حرکت فرهنگی لازم و ضروری برای شهر تبریز بود.

جداری در ادامه به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی مجموعه لاله پارک اشاره کرد و افزود: هدف و فلسفه یک مرکز تجاری رونق کسب و کار و کسب درآمد است اما مجموعه لاله پارک در کنار این هدف، مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی خود را نیز انجام داده و توانسته در برگزاری رویدادهای اجتماعی و فرهنگی و همچنین ملی و مذهبی حضور داشته باشد.

وی به برخی از رخدادهای فرهنگی و اجتماعی در مجموعه لاله پارک اشاره کرد و افزود: برگزاری رویدادهای گپ گرافیک،  نمایشگاه‌ها متعدد، تئاتر عاشورایی، ویژه برنامه شب یلدا، حمایت از تور دوچرخه سواری آذربایجان، و… از جمله این رویدادهاست.

جداری در خاتمه اظهار داشت: لاله پارک به عنوان مجموعه برتر کشوری همواره در تلاش بوده وظیفه اجتماعی و فرهنگی خود را در حوزه های مختلف انجام دهد لذا بر خود وظیفه می دانیم تا همواره از هنر دست هنرمندان این منطقه نیز حمایت کنیم.

گفتنی است، چهارمین «آرت اکسپوی تبریز» با حضور ۱۴۱ هنرمند و شرکت ۲۳۱ اثر در حوزه نقاشی، خط، مجسمه‌سازی و نقاشی‌خط از 25 الی 28 بهمن ماه 98 در هتل لاله‌پارک تبریز برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید