نمایش جزییات خبر
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۲۳

چهارمین آرت اکسپوی تبریز 25 الی 28 بهمن برگزار می‌شود

مدیرعامل موسسه فرهنگی شمس تبریزی و مدیر اجرایی آرت اکسپوی تبریز از برگزاری چهارمین دوره‌ی این اکسپور از 25 تا 28 بهمن ماه خبر داد.
چهارمین آرت اکسپوی تبریز 25 الی 28 بهمن برگزار می‌شود

محمد محمودی" مدیرعامل موسسه فرهنگی شمس تبریزی و مدیر اجرایی آرت اکسپوی تبریز در نشست مطبوعاتی با همین موضوع گفت: اولویت ما در برگزاری این رویداد فرهنگی – هنری، حفظ هویت مستقل اکسپو است.

محمودی افزود: چهارمین آرت اکسپوی تبریز طی روزهای 25 الی 28 بهمن ماه 98 با شرکت 231 اثر هنری از ۱۴۲ هنرمند در چهار رشته نقاشی، عکاسی، خوشنویسی و آثار حجمی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دوره چهارم اکسپوی آثار هنری تبریز به صورت کشوری برگزار خواهد شد، ادامه داد: رشد اکسپوی تبریز تدریجی بوده که به دنبال آن هدف ما ایجاد کسب و کار آثار هنری است.

وی در پاسخ به این سوال که میهمانان اکسپوی چهارم چه کسانی خواهند بود، اضافه کرد: مدعوین این دوره هنوز نهایی نشده اند، اما بدیهی است که عده ای به دلیل علاقه شخصی خواهند آمد و ما نیز میهمانان سرشناسی از بزرگان عرصه هنر و صنعت استان را به این اکسپو دعوت کرده ایم.

دبیر اجرایی آرت اکسپوی تبریز در مورد شرکت آثار مجموعه داران تبریزی در این نمایشگاه، با بیان اینکه می‌دانیم مجموعه داران خوبی در تبریز وجود دارد، گفت: هر مجموعه داری که مایل به شرکت در نمایشگاه باشد، می توانیم به آنها حساب کاربری دهیم.

مدیر موسسه هنری شمس تبریزی با بیان اینکه برخی هنرمندان برای تامین معاش و فروش آثار خود مجبور به مهاجرت به کشورهای همسایه از جمله ترکیه و آذربایجان هستند، افزود: هنرمندان برای فروش آثار خود نیازمند حمایت نهادی های فرهنگی و هنری هستند و لازم است سازمان های فرهنگی با خرید آثار هنری از آنان حمایت کنند.

محمودی در مورد فروش و بازاریابی برای آثار هنری عرضه شده نیز گفت: از امسال بانک خریداران را راه‌اندازی کرده ایم و همچنین تیمی مامور بازاریابی و فروش تشکیل شده است که با افرادی که قبلا شناسایی شده‌اند، تماس می گیرند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید