نمایش جزییات خبر
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵

اعلام جدول پخش فیلم های دو روز پایانی جشنواره فجر در بوشهر

جدول پخش فیلم های دو روز پایانی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در بوشهر اعلام شد.
اعلام جدول پخش فیلم های دو روز پایانی جشنواره فجر در بوشهر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون هنری و سینمایی اداره کل در این ارتباط گفت: 6 فیلم در دو روز پایانی جشنواره در دو بخش جشن سیمرغ و پروانه ها و فیلم های جشنواره در بوشهر به نمایش گذاشته می شود.
محمدحسین زندویان بیان کرد: "کشتارگاه" به کارگردانی عباس امینی ساعت 17:30 و 21:30 و "خوب ، بد، جلف 2" به کارگردانی پیمان قاسمخانی ساعت 19:30 امروز یکشنبه 20 بهمن اکران می شود.
وی اظهار داشت: فیلم "دشمنان" به کارگردانی علی درخشنده در سانس 17:30 و "لباس شخصی" به گارگردانی امیرعباس ربیعی ساعت 19:30 و 21:30 در روز پایانی جشنواره فیلم فجر بوشهر به روی پرده می روند.
زندویان افزود: فیلم "کاتی و ستاره" به کارگردانی عبدالرضا مجلسی و "منطقه پرواز ممنوع" به کارگردانی امیر داساگر دو فیلمی هستند که ساعت 9:30 صبح روزهای 20 و 21 بهمن ماه در جشن سیمرغ و پروانه ها ویژه کودکان و نوجوانان اکران خواهد شد.
وی از انجمن سینمای جوانان ایران دفتر بوشهر و موسسه فرهنگی حامی هنر نارنجی جهت همکاری در این جشنواره با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکر کرد.
سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با سراسر کشور از تاریخ 15 بهمن در بوشهر آغاز و تا 21 بهمن در سینما شهید آوینی ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: اعلام جدول پخش فیلم های دو روز پایانی جشنواره فجر در بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید