نمایش جزییات خبر
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۳

در ادامه اجرای مرحله دوم کلان برنامه شفاف سازی؛ دستورالعمل صدور پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی منتشر شد

دستورالعمل صدور پروانه فعالیت کانون آگهی تبلیغات در ادامه اجرای مرحله دوم کلان برنامه شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
در ادامه اجرای مرحله دوم کلان برنامه شفاف سازی؛ دستورالعمل صدور پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی منتشر شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به منظور اجرای مصوبه مورخ 4/6/1397 شورای راهبردی توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در ادامه انتشار اطلاعیه مورخ 19/8/1397 راجع به ساماندهی مجوزهای این وزارتخانه این دستورالعمل منتشر شده است.

بر این اساس، مبنای عملکرد اجرای کلان برنامه پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز همین دستورالعمل است.

گفتنی است این دستورالعمل از تاریخ تصویب لازم الاجرا است و کلیه مقررات، دستورالعمل و شیوه نامه های قبلی مرتبط با موضوع آن ملغی شده و صدور پروانه ها، مطابق با دستورالعمل حاضر انجام می شود. همچنین هر گونه تغییر در مفاد این دستورالعمل منوط به طی فرآیند فنی و حقوقی لازم از مبادی قانوی ذیربط و با تایید شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

فرایند صدور پروانه فعالیت کانون آگهی و تبلیغاتی و دستورالعمل صدور پروانه فعالیت کانون آگهی و تبلیغاتی از لینک های زیر قابل دسترسی است:

دستورالعمل صدور پروانه فعالیت کانون آگهی و تبلیغاتی

فرایند صدور پروانه فعالیت کانون آگهی و تبلیغاتی

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید