نمایش جزییات خبر
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۱۲

صنایع غرب هرمزگان رویکرد حمایت فرهنگی را اولویت دهند

نماینده ولی فقیه هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در خطبه های امروز نماز جمعه بندرعباس : صنایع غرب هرمزگان رویکرد حمایت فرهنگی را اولویت دهند.
صنایع غرب هرمزگان رویکرد حمایت فرهنگی را اولویت دهند
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده با تقدیر و تشکر از عملکرد بسیار خوب  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در برگزاری مطلوب و شایسته هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب گفت : در نمایشگاه امسال کتاب های متنوع و مناسب اقشار مختلف عرضه و تمهیدات لازم نیز جهت بهره مندی مردم از تخفیف های لازم در نظر گرفته شده بود.

وی بر افزایش برنامه های فرهنگی به ویژه در حوزه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تاکید کرد و بیان داشت : یکی از راه های افزایش فعالیت های فرهنگی  استان مشارکت و همیاری صنایع غرب در اینگونه فعالیت ها می باشد که در جلسات شورای فرهنگ عمومی استان به این اولویت ها پرداخته خواهد شد.

امام جمعه بندرعباس تاکید کرد : رضایت ناشران از حضور در نمایشگاه کتاب هرمزگان نشان از استقبال و رضایت مردم از این رویداد و علاقه مندی آنها به مطالعه دارد و این سرمایه و ظرفیت باید تقویت و فرهنگ کتابخوانی بیش از پیش گسترش یابد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: نماینده ولی فقیه هرمزگان و امام جمعه بندرعباس
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید