نمایش جزییات خبر
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۵۳

ناشران بومی نیازمند حمایت جدی هستند

نماینده ولی فقیه هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با حضور در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان گفت : ناشران بومی نیازمند حمایت جدی هستند.
ناشران بومی نیازمند حمایت جدی هستند
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده پس از ورود به هفدهمین نمایشگاه کتاب در بخش ناشران بومی حضور یافت و با یکایک آنها به گفتگو و به استماع مسایل و مشکلات آنها پرداخت.

وی نقش ناشران هرمزگانی را در ارتقای فرهنگ بومی و سنتی منطقه بسیار حائز اهمیت دانست و بیان کرد : وضعیت ناشران و کیفیت و تعداد کتب چاپ شده توسط آنها ارتباط مستقیمی با گسترش فرهنگ مطالعه دارد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اضافه کرد : وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید ناشران استانی به ویژه هرمزگانی را که از مرکز بسیار دور می باشند را در اولویت حمایت خود قرار دهد.

امام جمعه بندرعباس کیفیت هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان را مثبت ارزیابی کرد و گفت : جای خالی برخی ناشران تخصصی و بخش بین الملل احساس می شود اما در مجموع اکثر ناشران معتبر حضور دارند.

وی در ادامه بازدید خود در بخش ششمین نمایشگاه مطبوعات خلیج فارس حضور یافت و از نزدیک با فعالیت آنها آشنا و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت .

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و رسانه های دیجیتال ۱۲ الی ۱۸ بهمن بصورت صبح و عصر با تخفیف ۳۰ درصد در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار در حال برگزاری است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: نماینده ولی فقیه هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید