نمایش جزییات خبر
صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دیدار با انجمن‌های فرهنگی و هنری آباده:
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰

هویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به انجمن‌های فرهنگی و هنری است

مردم از مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی توقع ویژه در اجرای برنامه‌های هنری دارند و آن نیست مگر آنکه شما مسئولین انجمن‌ها و شوراهای بازبینی با نگاه دقیق و علمی به آثار هنری به ویژه نمایش و موسیقی، اجراهای با کیفیت و خوب را در معرض دید عموم قرار دهید که این مسیر باعث می‌شود که کیفیت آثار دوچندان شود.
هویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به انجمن‌های فرهنگی و هنری است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ نشست صمیمانه مسئولین انجمن‌های فرهنگی و هنری با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار شد.

صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در این نشست ضمن تبریک ایام دهه فجر و همچنین گشایش نگارخانه استاد ذوالفنون در آباده بیان داشت: شهرستان آباده همیشه وزنه‌ی سنگین فعالیت‌های فرهنگی هنری در استان شناخته شده و با وجود هنرمندان مستعد این شهرستان نگاهی ویژه در برنامه‌های فرهنگی و هنری دارد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس بازخوانی و بازبینی آثار هنرهای نمایشی و موسیقی به صورت فنی و علمی را خواستار شد و افزود: مردم از مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی توقع ویژه در اجرای برنامه‌های هنری دارند و آن نیست مگر آنکه شما مسئولین انجمن‌ها و شوراهای بازبینی با نگاه دقیق و علمی به آثار هنری به ویژه نمایش و موسیقی، اجراهای با کیفیت و خوب را در معرض دید عموم قرار دهید که این مسیر باعث می‌شود که کیفیت آثار دوچندان شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در ادامه بیان داشت: فرهنگ و هنر آباده مرهون تلاش و زحمات پیشکسوتان عزیزی است که عمر خود را برای ترویج فرهنگ و هنر صرف نموده و بر ماست تا با تجلیل از این بزرگواران به مقام ارزنده آنان ارج نهیم، در پایان سال جاری از مفاخر و پیشکسوتان فارس در طی برنامه‌ای وزین تقدیر به عمل خواهد آمد.

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دیدار با انجمن‌های فرهنگی و هنری آباده: هویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به انجمن‌های فرهنگی و هنری است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید