نمایش جزییات خبر
با حضور جمعی از مسئولان و اهالی هنر و قلم؛
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۰:۰۹

برگزیدگان شعر فجر گلستان در سال 98 معرفی شدند

آیین اختتامیه شعر فجر گلستان با معرفی برگزیدگان در شامگاه چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی به کار خود پایان داد.
برگزیدگان شعر فجر گلستان در سال 98 معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، با حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان، ابراهیم کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان، حمید رضا شکارسری شاعر نام آشنای کشور و جمعی از مسئولان و هنرمندان برگزیدگان شعر فجر گلستان در سال 98 معرفی شدند.

در بخش بزرگسال «سارا بازوی» ، «طاها ارجونی» ، «حسین حاجی کلاته» ،«سمیرا مرادپور»  و  «مجتبی طالبی» در بخش آزاد بزرگسال و «علی اکبر آغاسیان» در بخش ویژه سردار سلیمانی در رده سنی بزرگسال منتخب شدند و لوح و هدایایی تقدیم آن ها شد.

در بخش کودکان و نوجوانان با موضوع آزاد به ترتیب بارانه نشاطی، مهدیه بیات و علی ارجونی رتبه اول تا سوم بخش آزاد را کسب کردند و در بخش ویژه سردار سلیمانی گروه سنی کودک و نوجوان، فاطمه آبام و فرشاد خدنگ منتخب شدند و لوح تقدیر و هدایای خود را دریافت کردند.

گفتنی است جعفر رودسرابی، مریم محمدیان و فرزاد خدنگ داور بخش بزرگسال و سیده محدثه حسینی و شهروز بایی داوران بخش کودکان و نوجوانان بودند و «مسلم فدایی» دبیر علمی این رویداد ادبی بود.

گفتنی است سخنرانی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، اجرایی موسیقی موضوعی و نمایش، نمایشگاه عکس و پوستر مقاومت،نقاشی خط و خوشنویسی و شعرخوانی برگزیدگان از جمله برنامه های آیین اختتامیه شعر فجر گلستان بود.

یادآوری می شود این آیین با همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، سازمان بسیج هنرمندان، سازمان بسیج مداحان، مجمع انجمن های ادبی استان و کافه بازی خانواده برپا شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید