نمایش جزییات خبر
همزمان با دهه مبارک فجر؛
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸

کاروان سینما سیار در غرب استان گلستان به راه افتاد

معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: توسط سینما سیار 2 فیلم کودک و نوجوان در 3 شهرستان غرب استان اکران می شوند.
کاروان سینما سیار در غرب استان گلستان به راه افتاد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ  وارشاد اسلامی گلستان، رضا یازرلو افزود: برنامه ریزی و مسئولیت پوشش سینما سیار در غرب استان گلستان به همت و همکاری ادارات فرهنگ  وارشاد اسلامی شهرستان ها و بخش خصوصی است.

وی ادامه داد: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه مبارک فجر فیلم های ۲۳ نفر و انیمیشن بنیامین در طول بهمن ماه و در ایام دهه فجر در شهرستان های بندرگز در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه، شهرستان کردکوی۱۵ تا 17 بهمن و در شهرستان آق قلا از ۲۳ تا ۳۰ بهمن  توسط سینما سیار اکران خواهد شد.

یازرلو با اشاره برنامه ریزی و مسئولیت پوشش سینما سیار در شرق استان گلستان به همت و همکاری ادارات فرهنگ  و ارشاد اسلامی شهرستان ها است، گفت: به زودی برنامه و محل اکران های سینما سیار در این بخش از استان اعلام خواهد شد.

وی این اکران ها را ویژه دانش آموزان اعلام کرد و گفت: طبق برآورد ها بیش از 2 هزار دانش آموز در این  مناطق از خدمات سینما سیار بهره خواهند برد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید