نمایش جزییات خبر
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹

استقبال بی نظیر از اکران فیلم های سیمرغ و پروانه های جشنواره فجر در بوشهر

اکران فیلم های بخش سیمرغ و پروانه های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در بوشهر با استقبال بی نظیر مردم این شهر همراه شد.
استقبال بی نظیر از اکران فیلم های سیمرغ و پروانه های جشنواره فجر در بوشهر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، محمدحسین زندویان بیان کرد: نخستین روز از اکران فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال بی نظیر مردم بوشهر در دو بخش جشن سیمرغ و پروانه ها و فیلم های جشنواره به پایان رسید.

وی با اشاره به اینکه در روز نخست جشنواره سه فیلم به روی پرده رفت، عنوان داشت: فیلم «تورنا 2» به کارگردانی سید جواد هاشمی ویژه مدارس در بخش سیمرغ و پروانه و «دشمنان» و «مغز استخوان» به ترتیب به کارگردانی علی درخشنده و حمیدرضا قربانی اکران شد.

زندویان اظهار کرد: امروز نیز فیلم «قطار آن شب» در بخش سیمرغ و پروانه ها و فیلم های «روز بلوا» و «من می ترسم» به روی پرده خواهد رفت.

وی به ظرفیت 550 نفر سینما شهید آوینی اشاره کرد و افزود: استقبال از جشنواره در بخش سیمرغ و پروانه ها به گونه ای بود که پس از اعلام جدول پخش، همه سانس های این بخش با تکمیل ظرفیت همراه شد.

زندویان اضافه کرد: علاقمندان جهت تهیه بلیت بخش اصلی جشنواره می توانند به صورت فروش اینترنتی از سامانه BELITBOX.COM ، به صورت حضوری از باجه فروش سینما و جهت هماهنگی با شماره تماس ۰۹۰۲۹۰۲۸۵۰۰ اقدام کنند.

وی ادامه داد: نشست نقد و بررسی نیز پس از اکران فیلم ها در سالن سینمای شهید آوینی برگزار می شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: هدف از اکران فیلم ها در استان ایجاد فضایی صمیم و سینمایی بین هنرمندان این حوزه و تماشای همشهریان از فیلم های جشنواره است.

جشنواره فیلم فجر بوشهر همزمان با سراسر کشور تا تاریخ 21 بهمن ماه در سینما شهید آوینی بوشهر برگزار می شود.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: استقبال بی نظیر از اکران فیلم های سیمرغ و پروانه های جشنواره فجر در بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید