نمایش جزییات خبر
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۰۴

برگزاری شب شعر سردار دلها در جاسک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری شب شعر سردار دلها ( حاج قاسم سلیمانی) بمناسبت پیروزی انقلاب، در چهارمین روز از دهه مبارک فجر در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک با حضور شعرای انجمن شعر و ادب، مسئولان و مردم این شهرستان خبر داد.
برگزاری شب شعر سردار دلها در جاسک
به گزارش روابط ‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده گفت: شب شعر سردار دلها بمناسبت شهادت رشیدترین سردار اسلام در عصر حاضر و همچنین پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برگزار و مورد  استقبال عموم مردم قرار گرفت.

 لشکری زاده ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی برای تمام جهان اسلام اهمیت بسیاری داشت و کسی بود که بارها و بارها در جبهه مقاومت دست تروریست جهانی آمریکای جنایتکار را به همراه دیگر متحدانش از ادامه جنایت‌هایشان کوتاه کرد و این یعنی صلابت یک نیروی انقلابی در جبهه های نبرد علیه استکبار و این بود که هدف سردار دل‌ها را بر همگان مشخص کرده بود.

 میر مرسل ایزدی پور معاون عمرانی فرماندار جاسک نیز گفت: با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، قاسم های بسیاری در تمام دنیا رشد کردند و این خود از ثمره خون شهیدی بود که در هشت سال دفاع مقدس، در جبهه های مقاومت، جنگ ۳۳ روزه لبنان، عراق و سوریه جانانه جنگید و تن بر ذلت و شکست نداد

ایزدی پور عنوان کرد: در زمانی که آمریکا بر علیه نیروهای مقاومت نقشه ها طرح می‌کرد، سردار دلها در پی خنثی سازی تمام نقشه های پلید و شوم استکبار بود این یعنی قبل از اجرای عملیات آمریکا در منطقه، نیروهای جبهه مقاومت در عملیات های بی نقض و غافلگیرانه‌شان تمام برنامه هایشان را نقش برآب می‌کردند و درود بر این مجاهد بزرگ و اندیشمند که جان خود را فدای اسلام کرد.

در ادامه شعرای جاسکی در وصف سردار دلها و انقلاب شعرهای خود را سرودند که مورد استقبال تمامی مخاطبین حاضر در برنامه قرار گرفت.

گفتنی است : در این برنامه شعرای انجمن های شعر و ادب فارسی و شعر و ادب بلوچی حضور داشتند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: شب شعر سردار دلها در جاسک
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید