نمایش جزییات خبر
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۳۵

آغاز جشنواره فیلم فجر در بوشهر با اکران "دشمنان"

اکران آثار منتخب سی و هشتمین جشنواره فیلم‌ فجر با اکران فیلم دشمنان به کرگردانی علی درخشنده در بوشهر آغاز شد.
آغاز جشنواره فیلم فجر در بوشهر با اکران "دشمنان"

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون هنری و سینمایی اداره کل در جمع خبرنگاران گفت: 18 فیلم از جشنواره در دو بخش جشن سیمرغ و پروانه ها و بخش اصلی طی مدت هفت روز در بیست و شش سانس به روی پرده می رود.

محمدحسین زندویان افزود: بهای بلیت 13 فیلم بخش اصلی جشنواره 12 هزار تومان تعیین شده که با توجه به مصوبه دبیرخانه جشنواره در بوشهر برای تعداد بیش از 100، 200، 300 و 500 به ترتیب هشت، هفت، شش و پنج هزار تومان اعلام شده است.

وی بیان کرد: 5 فیلم بخش جشن سیمرغ و پروانه ها نیز ویژه مدارس که تک سانس ساعت 9 صبح برگزار می شود به صورت رایگان می باشد.

زندویان عنوان داشت: فیلم های "دشمنان" به کارگردانی علی درخشنده، "مغز استخوان" به کارگردانی حمیدرضا قربانی، "روز بلوا" به کارگردانی بهروز شعیبی، "من می ترسم" به کارگردانی بهنام بهزادی، "روز صفر" به کارگردانی سعید ملکان و "آتابای" به کارگردانی نیکی کریمی در روزهای اول تا سوم جشنواره اکران می شوند.

وی اظهار داشت: "سه کام حبس" به کارگردانی سامان سالور، "آن شب" به کارگردانی کوروش آهاری، "قصیده گاو سفید" به کارگردانی بهتاش صناعی ها، "تومان" به کارگردانی مرتضی فراشبندی، "کشتارگاه" به کارگردانی عباس امینی، "خوب، بد، جلف۲" به کارگردانی پیمان قاسمخانی و "لباس شخصی" به کارگردانی امیرعباس ربیعی فیلم هایی هستند که روز چهارم تا هفتم به روی پرده سینما می روند.

زندویان ادامه داد: "تورنا 2" به کارگردانی سید جواد هاشمی، "قطار آن شب" به کارگردانی حمیدرضا قطبی، "بیست و سه نفر" به کارگردانی مهدی جعفری، "کاتی و ستاره" به کارگردانی عبدالرضا مجلسی و "منطقه پرواز ممنوع" به کارگردانی امیر داساگر از فیلم های جشن سیمرغ و پروانه ها هستند که به ترتیب 15، 16، 19، 20 و 21 بهمن ماه اکران خواهند شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند به صورت فروش اینترنتی از سامانه BELITBOX.COM ، به صورت حضوری از باجه فروش سینما و جهت هماهنگی با شماره تماس 09029028500 نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در بوشهر همزمان با برگزاری این جشنواره در پایتخت کشور از 15 تا 21 بهمن ماه با مشارکت موسسه فرهنگی تبلیغاتی نارنجی در سینما شهید آوینی اکران می شود.   

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: آغاز جشنواره فیلم فجر در بوشهر با اکران "دشمنان"
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید