نمایش جزییات خبر
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۰۳

جشنواره فیلم فجر بزرگترین گردهمایی سینماگران است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: جشنواره فیلم فجر بزرگترین و مهمترین گردهمایی سینماگران و فعالان این عرصه است.
جشنواره فیلم فجر بزرگترین گردهمایی سینماگران است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور در آیین افتتاحیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بوشهر بیان کرد: جشنواره فیلم فجر مهمترین رویداد سینمایی کشور است که برگزاری این جشنواره در استانها علاوه بر تشویق و ترغیب هنرمندان جوان به این هنر باعث جمع شدن پیشکسوتان این حوزه نیز می شود.

وی با اشاره به اینکه جشنواره فیلم فجر بزرگترین گردهمایی سینماگران است، اظهار داشت: حیات چهار دهه از جشنواره فبلم فجر نشان از جایگاه و علاقه مردم به این بخش از برنامه های دهه مبارک فجر دارد.

کرمپور عنوان کرد: پنجمین سالی است که منتخب جشنواره فیلم فجر در استان برگزار می شود که علاقمندان به حوزه فیلم و سینما باید از این فرصت استفاده بهینه را ببرند.   

وی با بیان اینکه 18 فیلم برگزیده جشنواره امسال در بوشهر به روی پرده می رود، افزود: 5 فیلم در بخش سیمرغ و پروانه ها و 13 فیلم از بخش اصلی جشنواره به نمایش گذاشته می شود.  

کرمپور تصریح کرد: با ظرفیت و توانایی خوب هنرمندان بخش سینمای استان امید است در سال های آینده شاهد حضور آثار این عزیزان در جشنواره های بعدی باشیم .

وی بیان داشت:  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و انجمن های فرهنگی و هنری همواره از هنرمندان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر حمایت کرده و این را یکی از رسالت های ویژه خود برای ارتقاء سطح این حوزه در جامعه می داند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: نشست های نقد و بررسی پس از اکران فیلم ها با حضور اساتید برجسته سینما در سالن سینما شهید آوینی بوشهر برگزار می شود.

اکران فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از 15 الی 21 بهمن ماه در سینما شهید آوینی بوشهر انجام خواهد شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: جشنواره فیلم فجر بزرگترین گردهمایی سینماگران است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید