نمایش جزییات خبر
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵

اقلام حمایتی کانون های مساجد بوشهر به سیستان و بلوچستان ارسال شد

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: اقلام جمع آوری شده توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در حمایت از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان به مناطق سیل زده ارسال شد.
اقلام حمایتی کانون های مساجد بوشهر به سیستان و بلوچستان ارسال شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، علیرضا پولاد با اشاره به وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و لزوم کمک رسانی به سیل زدگان در این استان تصریح کرد: در 400 نقطه از استان بوشهر  پایگاه جمع آوری کمک های مردمی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد در حمایت از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان ایجاد شده بود. 

وی با اشاره به نیاز فوری مردم سیل زده سیستان و بلوچستان به مواد غذایی و وسایل گرمایشی تصریح کرد: مردم نوعدوست استان بوشهر کمک های خود را به محل های جمع آوری کمک های مردمی که توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد ایجاد شده بود تحویل داده اند که این کمک ها امروز تجمیع و به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

پولاد ادامه داد: اقلام جمع آوری شده شامل مواد غذایی، آب معدنی، پتو، پوشاک، نوشت افزار، کتاب قصه، اسباب بازی و وسایل گرمایشی بوده توسط کانون فرهنگی هنری مسجد توحید شهر بوشهر جمع آوری و به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال شده است. 

وی عنوان کرد: انشاالله عوارض و آسیب های این بلای طبیعی نیز با همیاری و همکاری مردم استان بوشهر و سراسر کشور به زودی مرتفع خواهد شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: اقلام حمایتی کانون های مساجد بوشهر به سیستان و بلوچستان ارسال شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید