نمایش جزییات خبر
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۴۶

حضور مطبوعات و رسانه ها در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از حضور تاثبرگذار مطبوعات و رسانه ها در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان خبر داد.
حضور مطبوعات و رسانه ها در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در گفتگو با خبرنگاران گفت : امسال هم زمان با نمایشگاه کتاب ششمین نمایشگاه مطبوعات هرمزگان نیز برگزار شد که به غنای این رویداد افزوده است.

وی افزود : روزنامه ها ، هفته نامه ها ، نشریات و پایگاه های خبری استان در قالب 30 غرفه در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان حضور دارند که شور و حال خاصی به نمایشگاه بخشیده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به هم افزایی بخش های مختلف فرهنگ و هنر در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب اشاره کرد و بیان کرد : نمایشگاه کتاب بستری مناسب برای معرفی بخش های مختلف فرهنگ و هنر می باشد و امسال شاهد حضور ظرفیت های مختلف فرهنگی در نمایشگاه هستیم.

 گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و رسانه های دیجیتال 12 الی 18 بهمن بصورت صبح و عصر با تخفیف 30 درصد در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار در حال برگزاری است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: حضور مطبوعات و رسانه ها
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید