نمایش جزییات خبر
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۱۷

شب فرهنگ و هنر حاجی آباد در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان

شب فرهنگ و هنر شهرستان حاجی آباد در دومین روز هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان برگزار می شود.
شب فرهنگ و هنر حاجی آباد در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از هماهنگی های صورت گرفته عنوان کرد : شهرستان حاجی آباد در شمالی ترین نقطه هرمزگان و حلقه اتصال استان با مرکز کشور و از لحاظ سوق الجیشی بسیار استراتژیک و دروازه هرمزگان محسوب می شود.

وی افزود : نقش فرهنگی و هنری شهرستان حاجی آباد و تاثیر آن بر دیگر مناطق بسیار حائز اهمیت است زیرا به دلیل ارتباط و مراوده با دیگر استان ها نقش اشاعه دهنده فرهنگ هرمزگانی را بر عهده داشته و امروز به واسطه مردم این خطه فرهنگ هرمزگانی فراتر از مرزهای جغرافیایی گسترش یافته است.

گفتنی است : در شب فرهنگ و هنر شهرستان حاجی آباد علاوه بر سخنرانی پژوهشگران مختلفی همچون موسیقی ، صنایع دستی ، آثار فاخر هنرمندان اجرا و در معرض دید عموم قرار گرفت.

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و رسانه های دیجیتال 12 الی 18 بهمن بصورت صبح و عصر با تخفیف 30 درصد در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار در حال برگزاری است.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: شب فرهنگ و هنر شهرستان حاجی آباد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید