نمایش جزییات خبر
مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر شیراز:
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۵۸

اعلام هشت فیلم پر مخاطب جشنواره فیلم فجر

مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر شیراز؛ پیشتازی درخت گردو، خوب بد جلف 2، خروج، شنای پروانه، دو زیست، مغز استخوان، روز صفرو سه کام حبس در شیراز را اعلام داشت.
اعلام هشت فیلم پر مخاطب جشنواره فیلم فجر شیراز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، محسن خباز گفت: استقبال شیرازی ها از نوزدهمین جشنواره فیلم فجر در روزهای نخست پیش فروش بلیت های جشنواره به نحوی بود که برخی فیلم ها در همان ساعات نخست در پردیس گلستان و هنر شهر آفتاب با تکمیل ظرفیت روبرو شدند.

وی افزود: درخت گردو به کارگردانی محمد حسین مهدویان، خوب بد جلف 2 به کارگردانی پیمان قاسم خانی ، خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت، دو زیست به کارگردانی برزو نیک نژاد، مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی، روز صفر به  کارگردانی سعید ملکان  و سه کام حبس به کارگردانی سامان سالور تا  به امروز فیلم های پر فروش این دوره از جشنواره بوده اند.

او می گوید: این در حالی است که 21 عنوان فیلم جشنـواره شیراز با انتخاب های مطالعه شده ی مخاطبان  روبرو شده است و این استقبـال نـوید یک جشنـواره با نشــاط را به همـراه دارد و گفتنی است، تلاش می شود  با  توجه به  درخواست های مکرر مخاطبـان مبنی بر دیدن فیلم های جشنــواره سانس های فوق العاده ای پیش بینی گردد، از نکات قابل توجه این جشنـواره اقبال  مـثال زدنی فیلم شنای پروانه به کارگـردانی محمد کـارت تنـها کارگـردان شیرازی حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنــواره فیلم فجـر می توان یاد کرد.

برگزارکنندگان نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز درصدد هستند که عناوین دیگـری به جشنواره اضـافه نمایند و خرید بلیت از طریق سایت irantic.com  برای علاقه‌مندان میسر است.

مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر شیراز در پایان افزود: قیمت بلیت‌ها در تالار حافظ فرهنگ و ارشاد فارس برای هر فیلم ١٥ و ١٠ هزار تومان و در مجموعه‌ فرهنگی سینمایی هنرشهر آفتاب و پردیس سینمایی گلستان ٢٠ هزار تومان خواهد بود.

نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز، همزمان با سی‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.


روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: اعلام هشت فیلم پر مخاطب جشنواره فیلم فجر شیراز
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید