نمایش جزییات خبر
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰

نمایشگاه آثار هنری و فرهنگی همزمان با آغاز ایام مبارک دهه فجر در شهرستان شبستر

نمایشگاه آثار هنری و فرهنگی همزمان با آغاز ایام مبارک دهه فجر در شهرستان شبستر برپا شد.
نمایشگاه آثار هنری و فرهنگی همزمان با آغاز ایام مبارک دهه فجر در شهرستان شبستر

همزمان با آغاز دهه فجر نمایشگاه آثار هنری و فرهنگی در شته های نقاشی و خوشنویسی و کتاب "به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری انجمن ادبی شیخ محمود شبستری ، انجمن عکاسی و انجمن خوشنویسی شعبه شبستر افتتاح شد.

آئین افتتاح  این نمایشگاه  با حضور حجه الاسلام فتاحی نماینده   امام جمعه شبستر  و گلی پور  معاون سیاسی و اجتماعی  فرماندار شهرستان به همراه جمعی از مسئولین ادارات و اصحاب فرهنگ و هنر  برگزار شد.

در این نمایشگاه آثاری از هنرجویان هنرستان بیاضیان، هنرجویان نقاشی  خانم علی‌اصغرزاده  در سبک رئالیسم و  با تکنیک رنگ و روغن، آبرنگ ، پاستیل گچی و ویترای   ..  به همراه جمعی از آثار هنرمندان خوشنویس شبستر  در رشته‌های  (نستعلیق وشکسته نستعلیق)  به نمایش گذاشته شده است.

همچنین برپایی نمایشگاه کتاب نویسندگان شهرستان  و مروری  بر  آثار عکاسان شهرستان با موضوع انقلاب و  مطبوعات سال ۵۷   از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.

نمایشگاه یاد شده  از تاریخ ۱۲ الی ۲۱ بهمن در مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان شبستر واقع در بلوار بسیج ، ضلع جنوبی پارک آزادگان از ساعت ۹ صبح ۱۴ برای بازدید عموم علاقه مندان دایر است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید