نمایش جزییات خبر
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۳۷

حضور انجمن ها و تشکل های مختلف فرهنگی – هنری در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از حضور انجمن ها و تشکل های مختلف فرهنگی هنری در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان خبر داد.
حضور انجمن ها و تشکل های مختلف فرهنگی – هنری در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در جمع خبرنگاران گفت : هدف از حضور و مشارکت انجمن های فرهنگی – هنری در نمایشگاه کتاب هرمزگان ، غنابخشی به نمایشگاه و آشنا نمودن عموم مردم با خدمات فرهنگی – هنری استان و معرفی خدمات و دستاوردهای انجمن ها می باشد.

وی به معرفی انجمن های فرهنگی هنری فعال در نمایشگاه پرداخت و بیان کرد : انجمن موسیقی ، انجمن خوسنویسان ، فیلم و عکس ، تجسمی ، شعر ، داستان ، انجمن مولفان ، مد و لباس و ... حضوری فعال در نمایشگاه هفدهم دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد : تمامی انجمن های فرهنگی هنری هرمزگان علاوه در مرکز ، در تمامی شهرستان ها شعبه دارند و در تمام سال آماده خدمت رسانی به عموم مردم می باشند.

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و رسانه های دیجیتال 12 الی 18 بهمن بصورت صبح و عصر با تخفیف 30 درصد در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار در حال برگزاری است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: حضور انجمن ها و تشکل های مختلف فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید