نمایش جزییات خبر
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۳۱

ارایه یک میلیون و 500 هزار ریال یارانه دولتی خرید کتابدر هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : یک میلیون و 500 هزار ریال یارانه دولتی خرید کتاب به هر متقاضی در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان تعلق می گیرد.
ارایه یک میلیون و 500 هزار ریال یارانه دولتی خرید کتابدر هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در جمع خبرنگاران گفت : در سال گذشته به هر نفر یک میلیون ریال یارانه دولتی خرید کتاب تعلق می گرفت اما امسال با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همیاری و حمایت دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان این مبلغ به یک میلیون و 500 هزار ریال افزایش یافت .

وی به نحوه دریافت یارانه خرید کتاب اشاره کرد و بیان داشت : هر فرد با در دست داشتن کارت ملی فقط یک بار می تواند از یارانه خرید کتاب با تخفیف 20 درصد بهره مند شود و برای دریافت آن می توانند به بانک شهر مستقر در نمایشگاه مراجعه کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : کتاب های موجود در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان با تخفیف 30 درصد عرضه می شود که 20 درصد آن از طریق تهیه بن کارت خرید کتاب و 10 درصد آن نیز توسط ناشران و غرفه داران ارایه می شود.

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و رسانه های دیجیتال 12 الی 18 بهمن بصورت صبح و عصر با تخفیف 30 درصد در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار در حال برگزاری است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: ارایه یک میلیون و 500 هزار ریال یارانه دولتی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید