نمایش جزییات خبر
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴

اعلام برنامه های جنبی هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان برنامه های جنبی هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و رسانه های دیجیتال را اعلام کرد .
اعلام برنامه های جنبی هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در جمع خبرنگاران گفت : بیش از 30 برنامه جنبی با رویکرد فرهنگی و هنری در هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان برگزار می شود.

وی به معرفی این برنامه پرداخت و افزود : اجرای برنامه های متنوع کودک و نوجوان ، قصه گویی و معرفی کتاب ، اجرای موسیقی توسط آموزشگاه ، نقاشی کودکان ، رونمایی کتاب ، نقد و بررسی کتاب ، شب شعر و داستان خوانی بخشی از برنامه های جنبی نمایشگاه کتاب هرمزگان است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در ادامه بیان کرد : برگزاری کارگاه های مختلف با موضوع کسب و کارهای خلاق ، اقتصاد فرهنگ و هنر ، آینده نشر کتاب ، خبرنویسی و ... از دیگر برنامه های جنبی نمایشگاه کتاب هرمزگان است.

کمالی زرکانی به شب های فرهنگ و هنر شهرستان های هرمزگان در نمایشگاه کتاب اشاره کرد و گفت : شب فرهنگ و هنر شهرستان های حاجی آباد ، رودان ، بندرخمیر و سیاهو نیز هر شب در نمایشگاه کتاب برگزار و ظرفیت های فرهنگی و هنری هر شهرستان معرفی و در معرض دید عموم قرار می گیرد.

وی به ساعات برنامه های جنبی نمایشگاه کتاب پرداخت و افزود : برنامه های بخش جنبی صبح ها ساعت 9 و 10 و عصرها ساعت 16 و 18 و 30/19 برگزار می شود .

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و رسانه های دیجیتال 12 الی 18 بهمن بصورت صبح و عصر با تخفیف 30 درصد در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار در حال برگزاری است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: اعلام برنامه های جنبی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید