نمایش جزییات خبر
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷

جشنواره ملی داستان نویسی رضوی در بوشهر برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از برگزاری جشنواره ملی داستان نویسی رضوی از سری برنامه های هجدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در بوشهر خبر داد.
جشنواره ملی داستان نویسی رضوی در بوشهر برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور با اعلام این خبر افزود: این جشنواره با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی امام رضا (ع)، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در بوشهر برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: بعد از ارسال نامه ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دبیرخانه بنیاد بین المللی فرهنگی امام رضا (ع) و کارشناسی زیرساخت ها برای برگزاری این جشنواره و عملکرد مثبت استان در برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی، بنیاد میزبانی جشنواره داستان نویسی رضوی را به این استان محول کرد.

کرمپور ادامه داد: پس از برگزاری نشست با بنیاد تا پایان سال جاری، نحوه برگزاری این جشنواره و انتشار فراخوان از پورتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر به اطلاع عموم خواهد رسید.

دبیر جشنواره داستان نویسی رضوی در پایان اظهار امیدواری کرد که با برگزاری این جشنواره بتوانیم گامی موثر در راستای اعتلای فرهنگ والای رضوی برداریم.

لازم به یادآوری است که دوره های قبل جشنواره داستان نویسی رضوی به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این شهر برگزار می گردید.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: جشنواره ملی داستان نویسی رضوی در بوشهر برگزار می شود
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید