نمایش جزییات خبر
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۴۸

خوشبختی یک جامعه در گروه مطالعه و کتابخوانی است

مدیر کل تبلیغ و ترویج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاح هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان گفت : خوشبختی یک جامعه در گروه مطالعه و کتابخوانی است.
خوشبختی یک جامعه در گروه مطالعه و کتابخوانی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، اصغرامیرنیا به اهمیت کتاب در تاریخ بشر اشاره کرد و افزود : کتاب یک معجزه الهی و قرآن مهمترین کتاب هستی است که از سوی خداوند به بشریت اهداء شد.

وی افزود: درجوامع سعادتمند میزان علاقه مندی مردم به مطالعه زیاد است و هر چقدر فرهنگ کتابخوانی در یک کشور رشد کند آن کشور از فقر و محرومیت فاصله می گیرد.

مدیر کل تبلیغ و ترویج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد : کسانی که با قلم و اندیشه سروکار دارند می توانند جامعه و مردم را به سعادت و خوشبختی رهنمون کنند و این از اعجازمطالعه و کتابخوانی است.

اصغر امیرنیا به اهمیت مطالعه زندگی اندیشمندان پرداخت و بیان کرد : مطالعه زندگی بزرگان و فرهیختگان بسیار الهام بخش است و انسان را به مطالعه تشویق می کند.

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات و رسانه های دیجیتال با حضور مقامات و مسئولان استانی و وزارتی افتتاح شد و تا 18 بهمن پذیرای عموم مردم می باشد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: مدیر کل تبلیغ و ترویج و
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید