نمایش جزییات خبر
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۳۵

کتاب ارزشمندترین ساخته ذهن و دست بشر است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان در آیین افتتاح هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان گفت : کتاب ارزشمندترین ساخته ذهن و دست بشر است.
کتاب ارزشمندترین ساخته ذهن و دست بشر است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،رضا کمالی زرکانی با بیان اینکه کتاب  بزرگترین و عمیق ترین تاثیر را بر  بشر گذاشته است، یادآور شد : کتاب قرآن  به عنوان مهمترین کتاب بشریت  بر میلیاردها انسان تاثیر گذاشت و باعث سعادت جوامع شد.

وی با اشاره به اینکه کتاب ارزشمندترین کالایی است که به انسان ارزش می دهد ، ادامه داد: خداوند بزرگترین معجزه را که به پیامبر خود اعطا کرد کتاب قرآن بود .

کمالی زرکانی با بیان این موضوع که هرمزگان همیشه برای ناشران جذاب بوده است افزود : این نشانه علاقه مردم هرمزگان به کتابخوانی است. .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان توضیح داد : تاریخچه استان هرمزگان  وابسته به قدمت فرهنگی اقوام آن است که اکثرا دارای سابقه عظیم فرهنگی و به ویژه کتاب است.
وی اضافه کرد : در هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان 534 ناشر از سراسر کشور شرکت دارند و تولیدات خود را تا 18 بهمن ماه با تخفیف 30 درصد عرضه می کند.

کمالی به برنامه های جنبی نمایشگاه همچون شب های فرهنگی شهرستان های هرمزگان ، شب شعر، نقد کتاب ، اجرای موسیقی و برنامه های ویژه کودکان ، نمایش موزیکال و ... اشاره کرد.

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات و رسانه های دیجیتال با حضور مقامات و مسئولان استانی و وزارتی افتتاح شد و تا 18 بهمن پذیرای عموم مردم می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: کتاب ارزشمندترین ساخته ذهن
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید