نمایش جزییات خبر
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۲۰

برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با تهران در هرمزگان خبر داد.
برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در هرمزگان

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان رضا کمالی زرکانی در جمع خبرنگاران گفت سی هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با تهران در دو سینمای ستاره جنوب و ستاره شهر بندرعباس از تاریخ 15 الی 21 بهمن برگزار می شود.
وی افزودافتتاحیه این جشنواره ساعت 17:30 سه شنبه 15 بهمن در سینما ستاره شهر برگزار می شود.  و در این مراسم فیلم آتابای ساخته نیکی کریمی اکران می گردد.
کمالی اضافه کرددر مراسم افتتاحیه فیلم "آتابای" ساخته نیکی کریمی اکران می گردد.
وی بیان کردجشنواره فیلم فجر امسال برای چهارمین سال متوالی و هفتمین بار از 1382 به بعد در بندرعباس برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان یاد آور شدده فیلم از بخش سودای سیمرغ(آتابای، سه کام حبس، آن شب، قصیده گاو سفید، تومان، خوب بد جلف 2، مغز استخوان، روز بلوا، من می ترسم و روز صفر) و 3 فیلم از بخش نگاه نو(کشتارگاه، لباس شخصی و دشمنان) و پنج فیلم از بخش سیمرغ پروانه ها(منطقه پرواز ممنوع، تورنا2، قطار آن شب، بیست و سه نفر و کاتی و ستاره) در 33 سانس در این جشنواره به نمایش گذاشته می شود.
کمالی در پایان گفتبخش سیمرغ و پروانه ها که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد در نوبت صبح به صورت رایگان برای مدارس حاشیه شهر و کمتر برخوردار اکران می شود.
گفتنی است درسال 1398 جشنواره ی فیلم کودک در بندرلنگه و جشنواره فیلم کوتاه تهران و سینما حقیقت در بندرعباس به طور همزمان با تهران برگزار شد

                                          

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید