نمایش جزییات خبر
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۱۸

شورای فرهنگ عمومی میناب برگزار شد

رضا اوژند رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان در دفتر امام جمعه خبر داد .
شورای فرهنگ عمومی میناب برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری در نشست شورای فرهنگ عمومی میناب با بیان این انقلاب اسلامی در بخش های گوناگون دستاوردهای بزرگی داشته است، افزود:نباید از این دستاورد های بزرگ که از برکات انقلاب اسلامی است به سادگی عبور و یا از آنها چشم پوشی کرد.
وی گفت:با توجه به این که نسل سوم، شرایط و زمان انقلاب را درک نکرده، می بایست دستاوردهای انقلاب را برای آنها به نحو شایسته ای بازگو کرد.
امام جمعه میناب در ادامه از حضور کاروان قرآنی انقلاب و شکل گیری بزرگترین اجتماع فعالان قرآنی همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در میناب خبرداد و بیان کرد:شهرستان میناب 13 بهمن ماه جاری میزبان این کاروان است.
صفایی حائری افزود:جمعی از برترین قاریان، اساتید علوم قرآنی، هنرمندان و پزشکان قرآنی کشور این کاروان را همراهی می کنند.
وی اظهار داشت:حضور کاروان قرآنی در مناطق مختلف کشور یکی از بزرگترین رویدادهای معنوی است که به همت رسانه ملی و به ویژه رادیو قرآن درایام دهه فجراجرایی می‌شود.
رئیس شورای فرهنگ عمومی میناب اضافه کرد:برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه فعالان قرآنی، معاینه و ویزیت رایگان توسط پزشکان قرآنی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و اجری نمایش های قرآنی توسط هنرمندان، از شاخص ترین برنامه های کاروان قرآنی طی حضور در این شهرستان است.
وی بیا این که محفل انس با قرآن و اجتماع فعالان قرآنی میناب به صورت زنده از رادیو معارف پخش می شود، افزود:برنامه های حضور کاروان قرآنی انقلاب در میناب پس از ضبط از شبکه های قرآن و سوم سیما نیز پخش خواهد شد.
امام جمعه میناب ادامه داد:مطرح کردن اقتدار نظام، رویش‌های انقلاب، وحدت و یکپارچگی، محرومیت‌زدایی و اقتدار علمی جمهوری اسلامی از اهداف اصلی شکل‌گیری این کاروان قرآنی است.
وی با تقدیر از مسئولان شهرستان و دست اندرکاران اجرایی این کاروان، بر برنامه ریزی برای بهره گیری بیشتر از ظرفیت حضور کاروان قرآنی انقلاب در میناب تاکید کرد و گفت:با کاروان قرآنی انقلاب می‌توان جایگاه و ظرفیت شهرستان در حوزه علوم قرآنی را به دیگر نقاط کشور معرفی کرد.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید