نمایش جزییات خبر
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۴۲

شروع بکار هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از شروع بکار 17 همین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان خبر داد.
شروع بکار هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی با حضور در هفدهمین نمایشگاه کتاب استان هرمزگان گفت : از امروز صبح 12 بهمن ماه نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان برای بهره مندی بیشتر مردم شروع بکار کرد اما مراسم رسمی افتتاحیه امروز عصر ساعت 18 با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار می شود.

وی افزود : در نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان بیش از 500 ناشر و نمایندگی فروش حضور دارند و جدیدترین کتب منتشر شده را عرضه می کنند.

دبیر هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان به تخفیف های ارایه شده در نمایشگاه پرداخت و بیان کرد : در مجموع کلیه کتاب ها با تخفیف 30 درصد عرضه می شود که 20 درصد آن از طریق خرید بن کارت کتاب از باجه بانک شهر که در محل نمایشگاه مستقر است و 10 درصد نیز توسط ناشران هنگام خرید کتاب ارایه می شود.

وی به کیفیت کتاب های عرضه شده اشاره کرد و گفت : امسال سعی شده است که معتبرترین ناشران حضور داشته باشند و ناشرانی که به هر دلیل امکان حضور نداشتند کتاب های شان در قالب فروشگاه متمرکز عرضه می شود.

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان 12 الی 18 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس واقع در سه راه جهانبار بصورت صبح و عصر پذیرای عموم مردم می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید