نمایش جزییات خبر
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸

18 فیلم از جشنواره فجر در بوشهر اکران می شود

18 فیلم منتخب جشن سیمرغ و پروانه ها و سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سینمای شهید آوینی بوشهر اکران می شود.
18 فیلم از جشنواره فجر در بوشهر اکران می شود

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون هنری و سینمایی اداره کل با اعلام این خبر افزود: ستاد برگزاری سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر منتخب فیلم‌های بخش سودای سیمرغ و فیلم های جشنواره را به استان ها اعلام کرد که همانند دوره‌های قبل و همزمان با در تهران این جشنواره از 15 تا 21 بهمن ماه در بوشهر برگزار می شود.

محمدحسین زندویان بیان کرد: 5 فیلم در بخش جشن سیمرغ و پروانه ها و 13 فیلم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سینما شهید آوینی بوشهر به نمایش گذاشته می شود.

وی اظهار داشت: "تورنا" به کارگردانی سید جواد هاشمی، "قطار آن شب" به کارگردانی حمیدرضا قطبی، "بیست و سه نفر" به کارگردانی مهدی جعفری، "کاتی و ستاره" به کارگردانی عبدالرضا مجلسی و "منطقه پرواز ممنوع" به کارگردانی امیر داساگر از فیلم های جشن سیمرغ و پروانه ها هستند.

زندویان ادامه داد: "دشمنان" به کارگردانی علی درخشنده، "مغز استخوان" به کارگردانی حمیدرضا قربانی، "روز بلوا" به کارگردانی بهروز شعیبی، "من می ترسم" به کارگردانی بهنام بهزادی، "روز صفر" به کارگردانی سعید ملکان، "آتابای" به کارگردانی نیکی کریمی، "سه کام حبس" به کارگردانی سامان سالور، "آن شب" به کارگردانی کوروش آهاری، "قصیده گاو سفید" به کارگردانی بهتاش صناعی ها، "تومان" به کارگردانی مرتضی فراشبندی، "کشتارگاه" به کارگردانی عباس امینی، "خوب، بد، جلف2" به کارگردانی پیمان قاسمخانی و "لباس شخصی" به کارگردانی امیرعباس ربیعی فیلم های جشنواره هستند که در بوشهر به روی پرده می روند.

وی عنوان کرد: اکران فیلم های جشن سیمرغ و پروانه ها صبح ساعت 9:30  به صورت رایگان و فیلم های جشنواره هر روز در سه سانس ساعت های 17:30، 19:30 و 21:30 به نمایش در می ‌آید.

زندویان بیان داشت: علاقمندان می‌توانند به صورت فروش اینترنتی از سامانه BELITBOX.COM و یا به صورت حضوری از باجه فروش سینما نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

وی اضافه کرد: مدارس سراسر استان جهت تماشای فیلم ها می توانند با اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه یا با شماره 077_3136 و شماره موبایل 09029028500 تماس بگیرند.  

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: جدول پخش فیلم های جشنواره در تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قسمت تابلو اعلانات قابل رویت می باشد.

فیلم های سی‌ و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دبیری «ابراهیم داروغه‌زاده» همزمان با پایتخت کشور در استانها اکران می‌شود.

 

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: 18 فیلم از جشنواره فجر در بوشهر اکران می شود
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید