نمایش جزییات خبر
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳

عکاسی بیان کننده زیبایی های جهان است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنر عکاسی بیان کننده زیبایی های جهان هستی برای بیننده است.
عکاسی بیان کننده زیبایی های جهان است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور شامگاه جمعه شب در آیین اختتامیه چهارمین نمایشگاه عکس انسان بیان کرد: فرهنگ و هنر یکی از مولفه های پیشرفت هر جامعه است که توجه ویژه به این مهم می تواند اتفاقات خوبی در زمینه های مختلف رقم بزند.

وی عنوان کرد: عشق و علاقه به هنر موضوع مهمی است که باید در تولید و خلق آثار مورد توجه قرار گیرد.

کرمپور اظهار کرد: عکاسی یکی از راه های انتقال دهنده فرهنگ ها است که می تواند با کمترین هزینه فرهنگ ها را به نسل های آینده منتقل کند.

وی با اشاره به اینکه هنر عکاسی بیان کننده زیبایی های جهان است، افزود: عکاسی هنری جادویی است که علاوه بر تسکین روح و روان فرد باعث ثبت اثری ماندگار می شود.

کرمپور تصریح کرد: برگزاری چهارمین دوره متوالی نمایشگاه عکس انسان نشان از رشد کیفی هنرجویان دارد که این مهم در آثار ارائه شده نمایشگاه قابل مشاهده بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر عنوان داشت: حمایت از هنرمندان و هنرجویان عرصه هنر همواره از اولویت های اداره کل بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده است. 

پوریا بهرام نژاد مدیر نمایشگاه عکس انسان به بیان توضیحاتی در ارتباط با نحوه برگزاری نمایشگاه، چگونگی خلق آثار و هنرجویان حاضر در نمایشگاه پرداخت.

اجرای کنسرت موسیقی محلی و تقدیر از هنرجویان حاضر در نمایشگاه از دیگر برنامه های این آیین بود.

نمایشگاه عکس انسان با حضور 54 هنرجو به مدت هفت روز با موضوع انسان و مسائل پیرامون زندگی روزمره در عمارت تاریخی دهدشتی، گالری فرهنگسرای بافت برپا شده بود.

 

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: عکاسی بیان کننده زیبایی های جهان است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید