نمایش جزییات خبر
به صورت مشترک با فرهنگ و ارشاد و سپاه شهرستان؛
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶

نشست صمیمی مسئولین انجمن های فرهنگی هنری شهرستان آزادشهر برپا شد

نشست صمیمی مسئولین انجمن های فرهنگی هنری شهرستان آزادشهر با طیبه رجنی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرهنگ درویشی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه در محل سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج سپاه آزادشهر برگزار شد.
نشست صمیمی مسئولین انجمن های فرهنگی هنری شهرستان آزادشهر برپا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ابتدا طیبه رجنی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آزادشهر ضمن خیر مقدم گویی و تقدیر و تشکر از حاضرین در جلسه گفت: برقراری فضای گفتگو در میان اهالی فرهنگ و هنر در پیشبرد اهداف فرهنگی نقشی بسزایی خواهد داشت.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در تکریم جایگاه هنر و هنرمندان افزود: مقام معظم رهبری  معتقدند «هر اندیشه ای تا در قالب هنر نیاید پایدار نیست» که این مسئله، به روشنی بیانگر جایگاه هنر در جامعه است.

رجنی ادامه داد: روسای انجمنهای فرهنگی و هنری صاحبان فکر و اندیشه هستند که تحت نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فعالیت می کنند لذا شایسته است صیانت از هنر را سرلوحه رفتار خود قرار داده تا جلوی بهره برداری غیر حرفه ای گرفته شود.

سپس هریک از مسئولین انجمن های فرهنگی هنری به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود برای اجرای هرچه بهتر برنامه های فرهنگی هنری در شهرستان پرداختند و خواستار حمایت از هنرمندان و جامعه هنری شدند.

در ادامه سرهنگ درویشی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین انجمن های فرهنگی هنری شهرستان ، با اشاره به راهکارهای قانونی جذب اعتبار در راستای تقویت فرهنگ و هنر اظهار داشت: برای برون رفت از مشکلات فعلی و دست یافتن به جایگاه حقیقی، نیاز است خانواده بزرگ فرهنگ و هنر شهرستان آزادشهر، یکدیگر را حمایت نموده و همچون یک خانواده متحد، بکوشند دغدغه و مطالبات جمعی را جایگزین منافع فردی نمایند.

سرهنگ درویشی در ادامه از مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری خواست تمام توان و انرژی انجمن ها را بر تولید برنامه های با کیفیت و پر محتوا متمرکز نموده تا فرهنگ و هنر شهرستان به جایگاه حقیقی خود در سطح استان و کشور دست یابد.

یادآور می شود: نشست صمیمی مسئولین انجمن های فرهنگی هنری شهرستان آزادشهر با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شامگاه یکشنبه ۵ بهمن ۹۸ در محل سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان برگزار شد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید