نمایش جزییات خبر
۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱

17 همین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان در بالاترین حد هم افزایی قرار دارد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : 17 همین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان در بالاترین حد هم افزایی و استفاده از ظرفیت ها قرار دارد.
17 همین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان در بالاترین حد هم افزایی قرار دارد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی ضمن تاکید بر برگزاری هم زمان هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب با ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گفت : این اقدام نشانگر هم افزایی فعالیت ها و استفاده حداکثری از ظرفیت هاست.

وی افزود : از مجموع 500 غرفه نمایشگاه 440 غرفه متعلق به نمایشگاه کتاب ، 30 غرفه متعلق به ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات و 30 غرفه نیز به رسانه های دیجیتال اختصاص دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد : برگزاری هم زمان این سه نمایشگاه باعث تقویت همه مجموعه خواهد شد و از طرف دیگر تمام نیازها و سلایق فرهنگی مردم را جوابگو خواهد بود.

گفتنی است : 17 همین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال 12 الی 18 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس واقع در سه راه جهان بار به صورت صبح و عصر برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: 17 همین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان در بالاترین حد هم افزایی قرار دارد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید