نمایش جزییات خبر
۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۰۰

حضور کاروان قرآنی انقلاب در شهرستان سیریک

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک: جلسه هماهنگی حضور کاروان قرآنی انقلاب با حضور علم عباسی معاون فرماندار و محمد حسن معطری قائم مقام شبکه قرآن سیما و جمعی از مدیران دستگاه های فرهنگی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سیریک برگزار شد.
حضور کاروان قرآنی انقلاب در شهرستان سیریک

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، در ابتدای جلسه مصطفی کریمی زاده گفت :بهترین تجسم قدرت لایزال الهی و تفسیر و ترجمان عینی آیات قرآن کریم است .

وی افزود : شهرستان سیریک ظرفیت های قرآنی بسیار خوبی و همچنین میزبان برنامه های قرآنی درسطح کشوری تاکنون بوده و این اداره و متولیان فرهنگی شهرستان آمادگی دارند که با کاروان قرآنی انقلاب نهایت همکاری و مشارکت داشته باشند

در ادامه، محمد حسن معطری قائم مقام شبکه قرآن سیما گفت : ترویج فرهنگ قرآنی زمینه ساز بهبود کیفیت زندگی در جامعه است .

وی ادامه داد: مطرح کردن اقتدار نظام، رویش‌های انقلاب، راهیان نور و دفاع مقدس، محرومیت‌زدایی، اقتدار امنیتی و سیاسی نظام و نیز اقتدار علمی جمهوری اسلامی ایران از اهداف اصلی شکل‌گیری این کاروان قرآنی است.

معطری عنوان کرد : مهم‌ترین هدف این کاروان کشف و شناسایی استعدادهای قرآنی در مناطق جنوبی کشور و سواحل مکران می باشد که برنامه های این از حرم مطهر امام خمینی(ره) آغاز و پس از تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) عازم قم خواهند شد و بعداز آن وارد استان هرمزگان می شوند.

یاد آور می شود: این کاروان در روزهای ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه سال جاری  در شهرستان سیریک حضور خواهند یافت و نسبت به اجرا و ضبط برنامه های قرآنی اقدام می کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: ارشاد سیریک
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید