نمایش جزییات خبر
۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰

ارسال 251 اثر به جشنواره آنلاین بین‌المللی پویانمایی بوشهر

دبیر اجرایی بین‌الملل نخستین جشنواره آنلاین پویانمایی گفت: 251 اثر از پنجاه و یک کشور به دبیرخانه جشنواره آنلاین بین‌المللی پویانمایی بوشهر ارسال شده است.
ارسال 251 اثر به جشنواره آنلاین بین‌المللی پویانمایی بوشهر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، حمید حق جو با اعلام این خبر افزود: با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره آنلاین بین‌المللی پویانمایی و سی جی آی (تصاویر تولید شده با رایانه) کشور با نام (ایرانبوشهر )۲۵۱ اثر از ۵۱ کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

وی بیان داشت: هنرجویان، انیمیشن سازان و هنرمندان دیجیتال از اقصی نقاط جهان آثار خود را به جشنواره ارسال کردند و هم اکنون داوران هیات انتخاب جشنواره  مشغول ارزیابی و داوری آثار  دریافتی هستند.

حق جو اظهار کرد: کشورهای ایران، انگلستان، سنگاپور، آلمان، فرانسه، آمریکا، آفریقا، هندوستان، برزیل و ایتالیا  بیشترین  آثار را به این جشنواره ارسال کردند.

وی تصریح کرد: کشف و شناسایی افراد مستعد و ایجاد فرصت‌های مختلف برای اهالی انیمیشن و هنرهای دیجیتال و سی جی آی از جمله ماموریت اصلی مسئولان برگزاری برای جشنواره انیمیشن بوشهر است.

حق جو عنوان داشت: انتخاب و داوری آثار در ۲ بخش ملی و بین الملل انجام می‌گیرد که در بخش‌های آن بهترین اثر، کارگردان، جلوه‌های ویژه بصری، فیلم اولی، فیلم‌نامه، صدا گذاری و موسیقی، طراحی صحنه، کاراکتر و اثر سی جی آی انتخاب خواهد شد.

دبیر اجرایی بین‌الملل نخستین جشنواره آنلاین پویانمایی خاطرنشان کرد: این جشنواره به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و انجمن سینمای جوانان استان بوشهر به مناسبت روز بوشهر برگزار و اختتامیه آن نیز اسفندماه است.
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: ارسال 251 اثر به جشنواره آنلاین بین‌المللی پویانمایی بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید