نمایش جزییات خبر
به همت انجمن موسیقی استان گلستان؛
۷ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۰۷

نشست صمیمی پیشکسوتان، اساتید و اهالی موسیقی گلستان برپا شد

نشست صمیمی پیشکسوتان، اساتید و اهالی موسیقی گلستان با حضور مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ظهر دوشنبه 7 بهمن ماه برپا شد.
نشست صمیمی پیشکسوتان، اساتید و اهالی موسیقی گلستان برپا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در ابتدای این نشست صمیمی که به همت انجمن موسیقی استان گلستان برپا شده بود، ابوذر اسماعیلی رییس انجمن موسیقی استان گلستان، گزارشی مبسوط از فعالیت های انجمن از زمان آغاز فعالیت دوره جدید تا زمان برپایی نشست ارائه کرد.

وی همچنین ضمن قدردانی از اعضای هیات مدیره انجمن موسیقی، پیشکسوتان و اهالی فرهیخته ی موسیقی و حمایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، برنامه های پیش بینی و در دست اقدام انجمن را تا پایان سال و در سال آتی را تشریح کرد.

در ادامه نشست عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز ضمن ادای احترام به اساتید و پیشکسوتان حاضر در نشست و هنرمندان فقید موسیقی استان، از تلاش های توسعه بخش  انجمن موسیقی استان گلستان قدردانی کرد.

وی همچنین با اشاره به این رویداد ها و نشست ها که منجر به هم افزایی و همدلی بیشتر در بین اهالی موسیقی می شود، افزود: امید است با خود اتکایی و خودکفایی و قدم های خلاقانه و امید بخش، بتوانیم در کنار یکدیگر روزهای درخشان تری را شاهد باشیم.

در حاشیه این نشست هر یک از اهالی موسیقی در فضایی صمیمی با مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به گفت و گو پرداختند و دغدغه ها و پیشنهاد های خود را مطرح کردند.

یادآوری می شود برپایی ضیافت ناهار به همت انجمن موسیقی و با حمایت بخش خصوصی، حسن ختام این محفل خاطره انگیز بود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید