نمایش جزییات خبر
۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲

جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس پررنگ تر از همه ادوار برگزار شود

استاندار هرمزگان در نشست مشترک با مدیر کل هماهنگی امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل های استان های ساحلی خلیج فارس 0هرمزگان ، بوشهر ، خوزستان و منطقه آزاد قشم ) : جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس پررنگ تر از همه ادوار برگزار شود.
جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس پررنگ تر از همه ادوار برگزار شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، فریدون همتی اقدام ارزنده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایجاد همگرایی بین استان های ساحلی خلیج فارس در خصوص دفاع از هویت و فرهنگ این خطه ارزنده دانست و گفت : پرداختن به هویت خلیج فارس با توجه به هجمه های گسترده در اولویت فعالیت های فرهنگی استان هرمزگان قرار دارد.

وی به فعالیت گسترده دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس تاکید کرد و افزود : دبیرخانه باید برنامه هایی در سطوح مختلف منطقه ای ، ملی و بین المللی طراحی و اجرا کند و امروز بیش از هر زمان دیگر به تولید برنامه های فرامرزی نیاز می باشد.

استاندار هرمزگان اجماع استان های ساحلی خلیج فارس را در خصوص جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس قابل توجه دانست و عنوان کرد : مشارکت استان های ساحلی در این برنامه های مهم خلعی بود که به همت نگاه مناسب وزارت به این حرکت مهم دارد و این ظرفیت به هم گرایی و هم افزایی فعالیت های مرتبط با خلیج فارس خواهد انجامید.

فریدون همتی به ظرفیت های خلیج فارس اشاره کرد و بیان داشت : تمام حوزه های خلیج فارس بسیار مستعد هر گونه فعالیت فرهنگی است و زمینه همه آنها موجود می باشد و نگاه جهان به این منطقه خاص است و باید از این جایگاه به نحو احسن برای گسترش و صدور فرهنگ کشور استفاده کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: استاندار هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید