نمایش جزییات خبر
۲۸ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر از آزمون های کاردانش بخش فرهنگ و هنر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از آزمون های عملی جامع و ادواری استاندارد های مهارتی کار دانش بخش فرهنگ و هنر حوزه بوشهر بازدید کرد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر از آزمون های کاردانش بخش فرهنگ و هنر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور در این بازدید گفت: آزمون های استاندارد مهارتی بخش فرهنگ و هنر با هدف فراگیر شدن آموزش های مهارتی، ارتقاء سطح آموزش های هنری جهت ایجاد در بازار کار و اشتغال در حوزه فرهنگ و هنر برگزار می شود که در توسعه و رشد جامعه نقش اساسی دارد.

وی ضمن تشکر از از تلاش‌ها و زحمات همه عوامل اجرایی آزمون، بر برگزاری آزمون بر اساس استانداردهای لازم و بدون هیچ مشکلی تاکید ویژه داشت.

در این بازدید معاون هنری و سینمایی و مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر حضور داشتند که شهره سراجی کارشناس آموزش نکاتی را در ارتباط با نحوه و روند برگزاری آزمون بیان نمود.

لازم به توضیح است آزمون کتبی اولین آزمون جامع در استان بوشهر در دو حوزه بوشهر و کنگان و سی امین آزمون ادواری استاندارد های مهارتی کار دانش بخش فرهنگ و هنر در حوزه بوشهر همزمان با سراسر کشور روز جمعه ۲۷ دی ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار شد و آزمون عملی نیز در دو حوزه در حال برگزاری است.
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید