نمایش جزییات خبر
گروه هنری «رسم» صادر کرد:
۲۸ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴

فراخوان ارسال اثر برای سه نمایشگاه هنری

فراخوان ارسال اثر برای شرکت در نمایشگاه‌های گروهی پوستر «رسمینه»، تصویرسازی «ترسیم» و عکاسی «لحظه» به‌صورت جداگانه توسط گروه هنری «رسم» صادر شد.
فراخوان ارسال اثر برای سه نمایشگاه هنری

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، بر اساس فراخوان‌های صادر شده؛ ظرفیت این نمایشگاه‌ها محدود است و مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا 15 اسفندماه امسال است که این زمان تمدید نخواهد شد.

شرایط سنی شرکت در این نمایشگاه‌ها آزاد است و محدودیتی در سبک و اجرای آثار وجود ندارد. تکنیک آثار نیز آزاد است و هر متقاضی برای شرکت در هر کدام از این نمایشگاه‌ها می‌تواند حداکثر هفت اثر را برای داوری ارسال کند و هزینه شرکت در نمایشگاه نیز برای هر اثر یک میلیون ریال است.

ابعاد آثار پوستر ۵۰ در ۷۰ و ابعاد آثار تصویرسازی و عکاسی ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر است که هزینه چاپ، قاب یا شاسی، پست و تحویل آثار به عهده شرکت کننده می‌باشد و در صورت فروش آثار، صد در صد مبلغ فروش به هنرمند تعلق خواهد گرفت.

نمایشگاه گروهی پوستر «رسمینه» همزمان با روز جهانی گرافیک از 30 فروردین تا ۵ اردیبهشت، نمایشگاه گروهی تصویرسازی «ترسیم» ۶ الی ۱۲ اردیبهشت و نمایشگاه گروهی عکاسی «لحظه» ۱۳ الی ۱۹ اردیبهشت‌ماه سال آینده (1399) در نگارخانه سروستان کرمان برگزار خواهند شد.

این نمایشگاه‌ها توسط گروه هنری «رسم» و با نمایشگاه گردانی زینب‌السادات حسینی‌نسب و سمیرا صفاری برگزار، و به شرکت کنندگانی که آثارشان به‌نمایش گذاشته می‌شود گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این نمایشگاه‌ها می‌توانند با شماره 09366465881 در پیام‌رسان واتس‌آپ تماس حاصل نمایند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید