نمایش جزییات خبر
۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶

ارز دولتی به زینک تعلق نمی گیرد

در پی انتشار گفت و گوی خبرگزاری تسنیم با غلامرضا شجاع مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان در تاریخ 24 دی مبنی بر ادعای اختصاص یک هشتادم ارز دولتی تخصیصی کاغذ به واردات زینک از سوی رئیس کارگروه ساماندهی کاغذ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطابق مصوبه ستاد تنظیم بازار، سهمیه ارز دولتی صرفا برای واردات کاغذ مصرفی مطبوعات و ناشران کتاب است و امکان تخصیص آن به سایر موارد، هر چند مهم‌ وجود ندارد.
ارز دولتی به زینک تعلق نمی گیرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پی انتشار گفت و گوی خبرگزاری تسنیم با غلامرضا شجاع مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان در تاریخ 24 دی مبنی بر ادعای اختصاص یک هشتادم ارز دولتی تخصیصی کاغذ به واردات زینک از سوی رئیس کارگروه ساماندهی کاغذ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطابق مصوبه ستاد تنظیم بازار، سهمیه ارز دولتی صرفا برای واردات کاغذ مصرفی مطبوعات و ناشران کتاب است و امکان تخصیص آن به سایر موارد، هر چند مهم‌ وجود ندارد.

همچنین مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی در نامه ای به تاریخ  10 دی، این موضوع را به مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان تصریح کرده ‌است. 

یادآور می‌شود، مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان در گفت و گو با تسنیم گفته بود: «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اختصاص یک ‌هشتادم ارز تخصیصی کاغذ به واردات زینک را بلامانع دانسته است.»

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید