نمایش جزییات خبر
۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹

دانش و تجربه پیشکسوتان فرهنگ و هنر راهگشا است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در دیدار و نشست صمیمانه با استاد علی رضایی از پیشکسوتان فرهنگ و هنر استان گفت : دانش و تجربه پیشکسوتان فرهنگ و هنر راهگشا است.
دانش و تجربه پیشکسوتان فرهنگ و هنر راهگشا است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی و هیات همراه با حضور در منزل استاد علی رضایی از یک عمر فعالیت  فرهنگی و هنری و نقش تاثیرگذاری وی در رویدادهای مهم استان تقدیر و تشکر کردند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در این دیدار بر حضور بیشتر پیشکسوتان در فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید کرد و گفت : امروزه بیش از هر زمان دیگر نیاز به حضور پیشکسوتان است تا از این طریق جوانان و نوجوانان بهتر و مطمئن تر گامهای خود را در راستای تعالی فرهنگ و هنر و شکوفایی ظرفیت ها بردارند.

وی یادآور شد : حضور استاد رضایی و جمعی از هنرمندان پیشکسوت در مراسم روز خلیج فارس امسال و اجرای برنامه های فاخر باعث ارتقای سطح فرهنگ استان و تمجید مهمانان را به همراه داشت و شور و شعف خاص به برنامه ها بخشید.

رضا کمالی عنوان کرد : حضور و مشارکت اساتیدی همچون استاد رضایی در فضای فرهنگی باعث دلگرمی همه خانواده فرهنگ و هنر است و از ایشان تقاضا داریم که به عنوان مشاور تخصصی در همه فعالیت ها و به ویژه جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس در کنار ما باشند.

در ادامه ، استاد علی رضایی بر اهمیت نقش هنرمندان در تلطیف فضای جامعه اشاره کرد و گفت : تنها ابزاری که می تواند جامعه را به سمت تعالی و نشاط و شادابی رهنمون سازد هنر است و هم اکنون بیش از هر زمان دیگر به این نقش هنرمندان نیاز می باشد.

وی انجام کارهای زیر بنایی و ماندگار را از اولویت های برنامه ریزی در حوزه فرهنگ و هنر دانست و افزود : بسیاری از برنامه ها، تاریخ مصرف مشخص و کارکرد آماری دارند اما فعالیت های بخش فرهنگ و هنر از جنس پایدار و با دوام می باشد که همیشه اثرات آن در جامعه باقی می ماند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: دانش و تجربه پیشکسوتان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید