نمایش جزییات خبر
۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱

اولین جلسه ستاد دهه فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزار شد

اولین جلسه ستاد دهه فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزار شد.
اولین جلسه ستاد دهه فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، اولین جلسه ستاد دهه فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و اعضای ستاد دهه فجر اداره کل در دفتر مدیر کل برگزار شد.

حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در این جلسه اظهارداشت: با توجه به گام دوم انقلاب بنا داریم دهه فجر امسال را در شأن مردم جنوب کرمان برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه باید از همه ظرفیت های موجود در جنوب کرمان در دهه فجر استفاده کنیم، تصریح کرد: امسال باید تلاش کنیم این جشن ها را مردمی تر برگزار شود و از ظرفیت های موسسات نیز استفاده کنیم.

اسحاقی عنوان کرد: با توجه به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی باید برنامه ها معنوی تر برگزار شود و در این جشن ها یاد و خاطره شهید را گرامی بداریم.

وی با تاکید بر اینکه ستاد برگزاری، برنامه های دهه فجر در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در شهرستان ها برنامه ریزی و تشکیل شود، افزود: می طلبد تمامی شهرستان های جنوب کرمان برنامه های دهه فجر را پوشش دهند و این برنامه ها را مردمی برگزار کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید