نمایش جزییات خبر
۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۶

آغاز هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران در خرم آباد

هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خرم آباد در حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و با افتتاح نمایشگاه عکس این رویداد رسما آغاز به کار کرد.
آغاز هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران در خرم آباد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، صبح سه شنبه 24 دی ماه، آیین آغاز به کار هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خرم‌آباد با افتتاح نمایشگاه عکس این رویداد در حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، معاونین و مدیران ستادی این اداره کل و هنرمندان و علاقه‌مندان به فیلم و عکس در نگارخانه شهید هژبر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد.

احمدحسین فتایی در این مراسم که با رونمایی از پوستر سپهبد شهید "قاسم سلیمانی" آغاز شد، ضمن سپاس از دست‌اندرکاران این رویداد، گفت: عکس یک رسانه ی تاثیرگذار برای انتقال پیام‌های مهم در سطح جامعه است و به تصویر کشیدن یک رویداد در قالب عکس، می تواند ضمن ماندگار کردن آن، زوایای پنهان موضوع را پیش چشم مخاطبان خویش قرار دهد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد:انجمن سینمای جوانان می تواند ضمن شناسایی استعدادهای نوجوان و جوان این حوزه و ارائه آموزش‌های لازم به این هنرجویان، زمینه پرورش هنرمندان بزرگی در عرصه سینما و عکاسی استان را فراهم آورد.

گفتنی است این رویداد در دو بخش فیلم و عکس در حال برگزاری است که در بخش فیلم تعداد 29 فیلم کوتاه از بیست و نه فیلمساز خرم آبادی و در بخش عکس نیز تعداد 35 قطعه عکس از هجده عکاس استان در معرض دید عموم قرار میگیرد.

فیلم‌های این هفته طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه 24، 25 و 26 دیماه همه روزه از ساعت 16 تا 18 در تالار بهمن مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد اکران و سپس جلسه نقد و بررسی برگزار می شود.

لازم به ذکر است که مراسم اختتامیه هفته فیلم و عکس خرم آباد، عصر روز پنجشنبه 26 دیماه در تالار بهمن مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزارخواهد شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید